REGULAMIN

  1. W drodze

    Z myślą o Gościach podróżujących służbowo ...
  2. Majówka 2018

    Zapraszamy na majówkę...
  3. Wakacje 2018

    Wakacje na Mazurach...

REGULAMIN

SERDECZNIE WITAMY W HOTELU „CESARSKI”
Dyrekcja Hotelu będzie Państwu bardzo wdzięczna za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

1. Opiekunem, doradcą oraz udzielającym wszelkich informacji związanych z pobytem jest recepcja Hotelu.
2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godz. 11:00 dnia następnego.
3. Gość, który nie opuści Hotelu do godz. 11:00 zobowiązany jest zapłacić za następną dobę.
4. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 9 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Uwzględniamy życzenie przedłużenia pobytu w miarę dostępności pokoi.
5  Hotel Cesarski ma obowiązek meldunkowy każdego gościa. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi Recepcji dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
6. Rozliczenie za pobyt następuje pierwszego dnia.
7.Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom nawet, jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
8. Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju od godz. 08:00 do godz. 21:00 po uprzednim poinformowaniu recepcji.
9. W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do 07:00 dnia następnego.
10. W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych Gości. Hotel Cesarski może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę. Możliwe jest to po dwukrotnym ostrzeżeniu klienta o konsekwencji niewłaściwego lub niebezpiecznego zachowania. W tym przypadku nie następuje zwrot pieniędzy za najem.
11. Każdorazowo opuszczając pokój gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i pozostawić klucz w recepcji. Opłata za zgubienie klucza wynosi 50zł.
12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu poza miejscem wyznaczonym na zewnątrz obiektu (pod groźbą kary finansowej w wysokości 100 zł każdorazowo) oraz uiszczenia opłaty za dobę następną po ostatniej potrzebną na wywietrzenie pokoju.
13. Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
14. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia pokoju oraz przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających osób.
15. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju.
16. Obsługa Hotelu posprząta lub wymieni ręczniki w pokoju na Państwa życzenie, wyrażone w formie wywieszki na zewnętrznej stronie drzwi pokoju lub zgłoszone w recepcji.
17. Po zakończeniu pobytu goście zobowiązani są zwrócić pomieszczenie wraz z jego wyposażeniem w stanie niepogorszonym.
18. W przypadku wcześniejszych rezygnacji z pobytu przez gościa opłata nie podlega zwrotowi.
19. Hotel Cesarski nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszkodzenia lub utraty mienia jak również samochodu lub innego pojazdu Gościa.
20. Parking jest przeznaczony tylko dla gości naszego Hotelu. Parking jest niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich się znajdujących. Nie gwarantujemy miejsc parkingowych.
21. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt pod wskazany adres. W przypadku braku dyspozycji przechowujemy przedmioty przez 1 miesiąc.
22. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej, w widocznym miejscu przy recepcji oraz w każdym pokoju w Hotelu.  Każdy gość ma możliwość zapoznania się z regulaminem i zgadzając się na wynajęcie pokoju akceptuje warunki regulaminu.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress